O nas

DIESEL CZĘŚCI to firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją części silnikowych do maszyn budowlanych i rolniczych. Nasze doświadczenie w motoryzacji sięga 1990 roku a budowane jest na solidnym fundamencie - wieloletnim prowadzeniu zakładu naprawczego. Jako praktycy wiemy, jak ogromne znaczenie dla wydajności silnika mają części w nim montowane, każdy "milimetr" ma tu znaczenie. Dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do jakości zarówno sprzedawanych przez nas części jak i oferowanych usług.
W 2011 roku otrzymaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2008 akredytowany przez TUV NORD CERT GmbH świadczący o wysokiej jakości naszych usług i produktów. Do recertyfikacji przystąpiliśmy w roku bieżącym tym samym otrzymując CERTYFIKAT dla
Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2009

Certyfikat ISO 9001:2009 

Wyróżniają nas:

   doskonałej jakości produkty,
   ciągle rosnący asortyment produktów,
   bieżący i ciągły dostęp produktów w magazynie,
   terminowe i szybkie dostawy,
   doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich części,
   elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta,
   nieustanna chęć zdobywania wiedzy.

O wysokiej jakości naszych części i profesjonalnej obsłudze świadczy nieustannie rosnąca grupa naszych Klientów. A są nimi: zakłady naprawcze, szlifiernie, sklepy motoryzacyjne, właściciele gospodarstw rolnych - Klienci zarówno z kraju jak i z zagranicy. Ta wieloletnia współpraca owocuje ciągłym, dynamicznym rozwojem firmy, wciąż podnoszoną jakością usług i produktów oraz nieustannym wzbogacaniem naszej oferty.

Posiadamy dwa magazyny o łącznej powierzchni magazynowej ponad 1 000 m2.
Równie istotna jak jakość naszych produktów jest ich bieżący i ciągły dostęp w magazynie oraz szybka dostawa. Dlatego wciąż rozwijamy i wzbogacamy nasz magazyn o kolejne pozycje.